Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Ogólne dyskusje o pracy i pracodawcach w kraju i za granicą.

Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Postautor: majak » 20 wrz 2011, 11:55

Witam, proste aczkolwiek bardzo zasadnicze pytanie czy łatwo znaleźć prace spawalnikowi? Jest zapotrzebowanie na tą grupę? Warto robić kurs?
majak
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 11:53

Re: Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Postautor: danny » 21 wrz 2011, 11:17

Po samym kursie to naprawdę ciężko żeby coś znaleźć a jeśli nawet to nie można liczyć na coś porządnego i trzeba się uczyć tego sporo, ale właściwie jak ze wszystkim. Później już jakoś można coś podłapać. Jeśli jeszcze nie spawałeś to też nie wiem czy praca ci się spodoba, nie należy raczej do najłatwiejszych mimo to proponuję zacząć karierę od elektrody.
danny
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 11:01

Re: Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Postautor: karolak » 22 wrz 2011, 10:55

Teraz w kryzysie chyba każdemu ciężej, powiem i ze ja pomimo kilkuletniego doświadczenia miałem spory problem by znaleźć jakąś znośną posadę w tym zawodzie, a po kursie jeszcze trudniej, ale jeśli masz dość samozaparcia to na pewno ci się uda.
karolak
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 10:48

Re: Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Postautor: alex » 23 wrz 2011, 11:45

Jest bardzo ciężko odszukać mniejsze z dobrą płacą i mi też to nie przyszło najłatwiej, ale z tego, co wiem za graniczą wciąż są poszukiwani dobrzy spawacze, bez doświadczenia po samym kursie jednak nie widzę żeby udało ci się coś znaleźć, żeby dobrze spawać potrzeba wielu lat praktyki nie tylko kurs.
alex
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2011, 11:30

Re: Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Postautor: patapon » 26 wrz 2011, 10:30

Niestety też cie nie uraczę pięknymi perspektywami na przyszłość jest już wiele spawalników na rynku a pracy w szczególności w czasie aktualnego kryzysu nie ma w dużych ilościach, więc na twoim miejscu bym się naprawdę zastanowił nad tym kursem.
patapon
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 10:28

Re: Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Postautor: WalkowiakBecia » 09 lut 2014, 20:41

Moze zmien kurs???

Ogolnie PUPy robia kursy ludziom by zmieniali zawody a nie biora pod uwagę tego ze po samym kursie i tak ciezko znalezc pracę...
WalkowiakBecia
 

Re: Znalezienie Pracy spawalnikowi?

Postautor: aneta.lama » 23 wrz 2019, 9:42

niestety jest wiele osób o tym zawodzie spawalnika ale możesz zrobić sobie kurs by mieć dodatkowe umiętności a na pewno dorbze na to będą patrzeć w innej pracy
aneta.lama
 


Wróć do Praca w Polsce i za granicą.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron