Uprawnienia TIG

Dyskusje na temat kursów i uprawnień spawalniczych.

Uprawnienia TIG

Postautor: izus » 19 wrz 2011, 13:43

Takie pytanie: czy mogę zrobić sam egzamin bez kursu na metodę TIG? Posiadam uprawnienia na MAG -podstawowe, Spawam Tigiem prawie 2 lata ale nie mam de facto uprawnień. Konieczne jest opłacenie całego kursu czy mógłbym tylko opłacić sam egzamin? Z góry dzięki.
izus
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2011, 13:36

Re: Uprawnienia TIG

Postautor: rolek » 20 wrz 2011, 10:37

Jeśli potrafisz spawać i znasz się na tym dobrze to po co ci kurs?. Idziesz do placówki szkolącej, spawasz próbki i po bólu. Kurs kosztuje dodatkową kasę a i tak za egzamin musisz zapłacić. Takie moje zdanie.
rolek
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 10:27

Re: Uprawnienia TIG

Postautor: asiasia » 22 wrz 2011, 12:36

W ośrodku gdzie robiłeś kurs MAG, z pewnością powiedzą Ci że musisz zapisać się na kurs. Certyfikat jest ważny bo gdybyś, miał ciekawą ofertę za granicą to będą wymagać go od Ciebie np na omawianego TIG-a. Powodzenia.
asiasia
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 12:27

Re: Uprawnienia TIG

Postautor: gregor » 26 wrz 2011, 8:46

Dokładnie w tym ośrodku muszą Cie powiadomić, że koniecznie musisz zapisać się na kurs, podobnie jakbyś chciał robić prawo jazdy, kurs musisz zrobić zanim przystąpisz do egzaminu:) .Także uzbroi się w cierpliwość i powodzenia w zawodzie:).
gregor
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 8:42

Re: Uprawnienia TIG

Postautor: Matt619 » 17 wrz 2013, 5:23

Konieczne jest opłacenie całego kursu czy mógłbym tylko opłacić sam egzamin? Z góry dzięki. :geek:
Matt619
 

Re: Uprawnienia TIG

Postautor: Tadeusz Mrozek » 07 lut 2019, 14:38

Trzeba posiadać nie tylko praktyczne umiejętności ale także wiedzę teoretyczną niezbędną by dobrze wykonywać zawód.
Tadeusz Mrozek
 


Wróć do Szkolenia, uprawnienia i certyfikaty.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron