Dobre krople do oczu?

Odzież i sprzęt ochronny.

Dobre krople do oczu?

Postautor: janeczek » 19 wrz 2011, 13:35

Hej, zagadnienie typowo z dziedziny BHP, możecie polecic mi jakieś dobre krople do oczu? Pytam profilaktycznie, miałem fajne takie w jednorazowych opakowaniach, ale zgubiłem gdzieś i kompletnie nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Wielkie dzięki za waszą pomoc.
janeczek
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2011, 13:32

Re: Dobre krople do oczu?

Postautor: jaca » 21 wrz 2011, 8:06

Ja używam i sobie chwale: SULFACETAMIDONUM , bardzo skuteczne krople jednorazowe. Pozdrowienia zdrowia kolego.
jaca
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 8:02

Re: Dobre krople do oczu?

Postautor: tomcio » 22 wrz 2011, 12:09

Ja polecam betadrin krople do oczu w aptece niby są na recepte ale sprzedają bez:)(przynajmniej u mnie w aptece) , pudelko kosztuje koło 10 zl i sa tam dwie fiolki , najlepsze z tych co stosowałem jeśli potrzebujesz czegoś mocnego to właśnie betadrin krople do oczu.
tomcio
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 12:05

Re: Dobre krople do oczu?

Postautor: marco » 23 wrz 2011, 8:57

Polecam Visine ok 15zł są delikatne dla oka. Sam ostatnio używałem Starazolin za ok. 10zł, u mnie się sprawdziły, ale słyszałem nie wszystkim pomogły. Trzeba też pamiętać, że po otwarciu opakowania można używać je tylko 30dni, później nie są już skuteczne, swoją drogą ciekawe dlaczego?
marco
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2011, 8:53

Re: Dobre krople do oczu?

Postautor: flash » 26 wrz 2011, 12:00

Witam, wg mnie najlepsze krople do oczu to te, które nie zawierają środków konserwujących np. Hyabak, Hylo comod, pvp comod. To są sztuczne łzy i nawilżą gałkę oczną.
flash
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 11:58

Re: Dobre krople do oczu?

Postautor: mandi » 26 wrz 2011, 12:33

No dokładnie z mojej strony stosowałem już wiele z tych które wymieniliście. Po zapoznaniu się stosuję:Hyabak® Protector, może dlatego że moje oczy najłatwiej je tolerują i szybko widzę poprawę, a może mają taką specyfikę no nic pozdrawiam i zdrówka wszystkim Panowie.
mandi
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 12:29

Re: Dobre krople do oczu?

Postautor: Haniax » 24 sie 2018, 13:14

Polecam Starazolin lub Hydrobalans
Haniax
 

Re: Dobre krople do oczu?

Postautor: Marta Grzybowska » 07 lut 2019, 14:16

Gdy skarzymy się na częste dolegliwości związane z wysychaniem oczu warto stosować środki o dużej lepkości a a w związku z tym długim czasem utrzymywania się na powierzchni oka.Takie właściwości mają preparaty o konsystencji żelu.
Marta Grzybowska
 


Wróć do BHP

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron